Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Vinzator - consultant

ELY Fashion

331 vizualizări
Data publicării: 26.02.2020

Se caută cea mai bună colegă pentru funcția de vânzător - consultat în cadrul unui magazin/show room de haine pentru doamne.

Este un Brand autohton și confecționează exclusiv haine de mărimi mari.

Funcții și responsabilități:

  • Informarea, consultarea clienţilor privind asortimentul, proprietăţile şi caracteristicile produselor;
  • Promovarea, vânzarea produselor

Orar:

15:00 – 19:00 – Luni-Vineri

10:00 – 15:00 – Sâmbătă

Abilități:

  • Experiență de lucru în vânzări
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Abilități bune de comunicare, prezentare și convingere
  • Responsabilitate, flexibilitate, confidenţialitate
  • Capacitate de lucru la calculator, operarea cu rețelele de socializare Facebook/Instagram.

Beneficii:

  • Angajare oficială
  • Amplasare centrală a show room-ului – sect. Râșcani
  • Salariu – 3000 Lei – Net

Pentru detalii +373 – 6954 – 7337 (sunet sau mesaj Viber)

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 2000 - 3000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Part Time
  • 22.01.2018
  • Part Time
  • 04.04.2020

CopywritersHQ
  • Part Time
  • 26.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat