Materiale de construcție pentru casa ta

Amestecuri uscate, grunt, ghips carton, betokontakt, s.a

Avem materiale pentru casa ta de la zero pînă la cheie

Facem livrare în orice cantități cu ridicare la etaje și fară

Evacuăm și trasportăm gunoiul după lucrări de reparații

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Vinzator Consultant

SMADIC AND CO SRL

207 vizualizări
Data publicării: 03.02.2020

Cerinte:
- Experienta in vinzari – obligatorie;
- Persoana sociabila,energica,responsabila;
- Cunoaşterea limbilor: română, rusă, fluent;
- Abilitati excelente de comunicare si negociere;
- Orientare spre rezultat;

Principalele responsabilităţi:
- Asigurarea unor servicii de înalta calitate, pentru atragerea si menținerea clienților;
- Identificarea necesităţilor şi preferinţelor clienţilor;
- Consilierea şi ghidarea clienţilor cu privire la produsele magazinului.

În schimb oferim:
- Oportunitati de dezvoltare personală și profesională;
- Angajare oficială si pachet social complet;
- Lucru interesant într-o echipă dinamica;
- Locatia str. Melestiu 20/5 vizavi de Shoping Malldova;
- Ceai, cafea pentru mai multa energie!

Dacă te-am intrigat, vrem și noi să ne uimești.
Asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs pe adresa de e-mail: hr@smad-grup.md   sau puteti apela la nr. 078051995
Indicați poziția pentru care aplicați.

Despre companie

Smad Shop, основанная 3 декабря 2010 года, является компанией с иностранными инвестициями - более 8 лет находится на рынке Молдовы и является самым большим интернет – магазином SmadShop.md.Наши партнеры — это более чем 100 компаний по всему миру.Мы специализируемся ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

FRESHMARKET
  • Full Time
  • 16.01.2020
  • Full Time
  • 29.08.2018

International Contracting Group
  • Full Time
  • 11.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat