Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Vinzator Consultant

VOLTA SRL

1305 vizualizări
Data publicării: 20.05.2019

Dacă îți place să comunici, să consulți și să ajuți clientul în găsirea soluției necesare, atunci TU ești candidatul potrivit pentru funcția de:

Cerințe:

  • Studii medii / speciale / superioare;
  • Cunoașterea domeniului electric (va constitui un avantaj);
  • Competențe de comunicare și negociere;
  • Ambițios, responsabil, punctual, inițiativă, fire dinamică și pozitivă;
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă.

Responsabilităţi:

  • Vei promova produsele electrotehnice (prize, întrerupătoare, motoare și ventilatoare, corpuri de iluminat, scule electrice și manual și multe alte produse din asortiment);
  • Consultarea clienţilor  privind asortimentul, proprietăţile şi caracteristicile produselor;
  • Vei ajuta clientul să facă o alegere potrivită acestuia şi să stabilească o relaţie de încredere pentru colaborări frumoase;

Oferim:

  •   Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tînără și creativă;
  •   Instruire și oportunități de dezvoltare;
  •   Pachet social și un sistem de salarizare motivant 7000 - 9000 lei;
  •   Bon de masă.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la e-mail: hr@volta.md
Tel / fax: 022-26-77-56; 079996399
Va rugam sa indicati pentru care post optati.
Vă dorim o carieră de Succes!

VOLTA SRL

Despre companie

"VOLTA" S.R.L. este unul dintre principalii furnizori de produse electrotehnice pe piaţa Republicii Moldova, fiind un partener de încredere pentru multe companii autohtone şi de peste hotare. Nomenculatorul nostru cuprinde peste cincisprezece mii de ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 7000 - 9000 lei
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

  • Mob.: 079996399
  • Tel.: fax: 022-26-77-56

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Social Spread
  • Full Time
  • 02.07.2021

Realist
  • Full Time
  • 12.07.2021
  • Full Time
  • 19.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat