Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Vînzător-casier produse alimentare (or. Hîncești)

ROGOB SRL

1416 vizualizări
Data publicării: 20.05.2019

ROGOB SRL- una din cele mai mari intreprinderi de produse din carne si mezeluri din Moldova anunta concurs pentru functiile:

Compania ROGOB te invită să faci parte dintr-o echipă de profesioniști în cadrul magazinului din Hîncești. Dacă ești tînăr, ambițios, comunicabil și pozitiv te invităm să faci parte din familia noastră.

Responsabilităţi:
- Deservirea calitativă a clienților magazinului;
- Gestionarea numerarului aferent operaţiunilor de casierie;
- Incasarea banilor;
- Efectuarea operațiunilor cu aparatul de casă;
- Completarea registrului de casă;
- Raportarea mișcării mijloacelor bănești incasate;

Cerinţe:
- Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă, engleza constituie un avantaj;
- Persoană pozitivă, flexibilă, cu spirit de echipă dezvoltat și rezistentă la stres;
- Cunoașterea calculatorului;
- Prudenţă, responsabilitate, integritate și atenție la detalii;
- Experienţă de lucru cu mijloace băneşti este un avantaj;
- Experiență în vânzarea produselor din carne reprezintă un avantaj

Noi oferim:
- Salariu atractiv + bonusuri constante;
- Ambianță de lucru placută  într-o echipă unită și prietenoasă;
- Traininguri la locul muncă;
- Posibilitatea creșterii profesionale;

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md, sau contactează-ne la nr de tel. 060300433
Te așteptăm în echipa Rogob!

ROGOB SRL

Despre companie

Rogob este cea mai mare și modernă companie din Moldova producătoare de salam și delicatese din carne. Amplasată în satul Goianul – Nou (mun. Chișinău), capacitatea de producție a companiei depășește 45-50 tone de produs final timp de 24h. În ...

  • Studii: Liceu
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Diamond Tools SRL
  • Full Time
  • 29.06.2021
  • Full Time
  • 19.04.2021

Linia Montana SRL
  • Full Time
  • 19.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat