Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Уборщица / Уборщик

MEAT HOUSE

143 vizualizări
Data publicării: 16.04.2019

 Будем рады принять в свою семью целеустремленного, позитивно настроенного и общительного нового коллегу.

Обязанности:
- поддержание чистоты и порядка;
- приготовление дезинфицирующих растворов;
- использование специального инвентаря по назначению.

Требования:
- ответственность, аккуратность, серьезное отношение к работе;
- умение работать в команде;
- владение румынским и русским языками;

Предлагаем:
- достойную заработную плату;
- полный социальный пакет;
- бесплатный обед.

Просим тех, кого заинтересовало это предложение, связаться с нами по телефону: 022 572 122, 079788400
Для получения более подробной информации приглашаем Вас в наш офис, расположенный по адресу: г. Кишинев, ул. Валя Быкулуй, 5/3.

MEAT HOUSE

Despre companie

Rețeaua specializată de magazine MEAT HOUSE se dezvoltă activ și cu succes în domeniul produselor din carne și mezeluri din Republica Moldova, lansată pe ideea de a realiza produse de calitate excepțională și tendința spre o deservire impecabilă. Urmînd expresia: ...

Domeniu

  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • 05.06.2019
  • 12.04.2019
  • 08.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat