Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Trade Marketing Manager

HR Consulting

294 vizualizări
Data publicării: 09.08.2019

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania:
Unul dintre liderii industriei viti-vinicole și unul dintre cei mai cunoscuți exportatori din Moldova.

OBIECTIVUL POSTULUI: Majorarea vânzărilor, îmbunătățirea bazei de date.

Responsabilități:
● Dezvoltarea strategiei în subcanalul Retail și Horeca, planului de activități cu clienții din aceste subcanale
● Identificarea si adresarea oportunităților de creștere a valorii categoriei în subcanal și coordonarea proiectelor agreate cu partenerii
● Îmbunătățirea condițiilor de vânzare (DPSM – Distribuție, Preț, Situare la raft, Merchandising);
● Sprijinirea echipelor de vânzări în coordonarea proceselor de marketing, POS-materiale și alte articole promoționale de marketing. Dezvoltarea și supervizarea programelor promoter.
● Realizarea managementului eficient al bugetului alocat
● Implementarea și monitorizarea campaniilor de marketing pe teren
● Monitorizarea pieții. Cunoașterea concurenței, inclusiv a politici de preț și comunicare.

Cerințe:
● Experiență în vânzări, trade marketing și/sau marketing 2 ani +
● Cunoasterea limbii române și rusă la nivel avansat, limba engleză(mediu)
● Cunostințe de operare calculator (Word, Excel, Power Point) – nivel utilizator activ;
● Creativitate, inițiativă și responsabilitate
● Abilități de project management și lucru în echipă
● Abilități foarte bune de comunicare si self-management

Se oferă:
● Angajare oficială + pachet social deplin
● Salariu motivant stabil + bonusuri
● Grafic de muncă ( 9:00 – 17:30 ) Luni- Vineri
● Condiții foarte bune de muncă în oficiu modern și confortabil
● Oportunitate de dezvoltare într-o echipă tânără și energică

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În Tema mesajului indicați codul postului vacant: “TMtt”

Pentru mai multe posturi vacante, vizitați site-ul: search4staff.com

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 05.07.2019
  • Full Time
  • 04.06.2019
  • Full Time
  • 19.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat