Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Trade Marketing Agent (Centru)

HR Consulting

141 vizualizări
Data publicării: 11.10.2019

Companie internaționlă ce reprezintă unu dintre cele mai mari producători de produse din tutun.

Responsabilități:
• Să reprezinte profesionist în piață Compania, mărcile și proiectele companiei;
• Să planifice eficient rutele și să viziteze conform planificării punctele de vânzare din teritoriul alocat;
• Să coopereze activ cu reprezentanții distribuitorului pentru a asigura îndeplinirea obiectivelor operaționale;
• Să implementeze inițiativele companiei în universul din responsabilitate;
• Să vină cu propuneri de idei și soluții pentru dezvoltarea afacerii în teritoriul alocat;
• Să dezvolte relațiile cu clienții din aria de responsabilitate;
• Să asigure eficiența investițiilor în teritoriul alocat;
• Să colecteze informații relevante din piață.

Calificări și experiență:
• Studiile superioare reprezintă un avantaj;
• Experiența în vânzări reprezintă un avantaj;
• Permis de conducere, categoria B;
• Cunoștințe de operare a MS Office și a tehnologiilor informaționale (Excel, Power Point, Word).

Abilități, Competențe și Limbi:
• Abilități de organizare și planificare;
• Orientare spre client, deschidere;
• Atitudine proactivă și flexibilitate;
• Adaptabilitate, capacitatea de a găsi oportunități în orice schimbare;
• Puternice abilități de comunicare și negociere;
• Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj.

Compania oferă:
• Posibilități de creștere profesională;
• Training-uri și teambuilding-uri;
• Lucrul într-o echipă de profesioniști;
• Grafic de lucru full-time: luni - vineri, 09:00 - 18:00.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  În CV indicați codul postului vacant: TMA

Telefon de contact : 060102909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 11.04.2018
  • Full Time
  • 28.05.2019
  • Full Time
  • 01.09.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat