Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Тайный покупатель

Diplom

1462 vizualizări
Data publicării: 22.04.2019

В связи с расширением, сеть бюро переводов Diplom, с 14-ти летним стажем успешной и качественной работы на рынке Молдовы, объявляет набор на вакансию:

Обязанности:
- сбор информации о качестве обслуживания рабочего персонала;
- своевременное заполнение анкеты по окончании проверки.

Требования:
- высшее образование;
- знание языков: рум. яз., рус. яз.;
- приятный внешний вид;
- грамотная речь.

Условия:
- гибкий график работы;
- разъездной характер работы;
- временная работа;
- договорная заработная плата.

CV с указанием должности и фотографией высылайте на электронный адрес hr@diplom.md

Diplom

Despre companie

Compania Diplom a fost fondată în anul 2005. La început, activitatea noastră a fost orientată spre acordarea ajutorului necesar studenților instituțiilor superioare de învățămînt în scrierea lucrărilor de teză de an și licență. Puțin mai târziu, am continuat activitatea ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 22.04.2019
  • Full Time
  • 18.04.2019
  • Full Time
  • 15.03.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat