Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Studenti, Merchandaiser METRO Botanica pentru Sambata si Duminica

Vion Impex SRL

74 vizualizări
Data publicării: 15.05.2019

Компания «VION IMPEX» SRL объявляет конкурс на вакансию:

Работа в магазине METRO Ботаника.

Обязанности:
- Выкладка  полного ассортимента товаров компании (бытовая химия, бумажная продукция и косметика) в соответствии со стандартами мерчендайзинга;

Требования:
- Знание принципов организации торгового пространства;
- Умение планировать и организовывать рабочий процесс;
- Коммуникабельность;
- Желание работать на результат и развиваться;

Работа в выходные дни Сб/Вс с 8.00 до 20.00ч
З/п 1750 лей за 8-9 рабочих дней в месяц.
Полный соцпакет.

Отправляйте резюме на e-mail: hr@vionimpex.md или звоните нам по номеру: 022-025043

В резюме обязательно указывать должность, на которую претендуете.

Despre companie

Casă Curată este mai mult decât o rețea de magazine specializate în vânzarea produselor chimice de uz casnic, mărfuri pentru igienă personală atât pentru maturi, cât și pentru copii, precum și în cosmetică! Experiența de peste 20 de ani probează ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 19.04.2019

  • Full Time
  • 15.05.2019
  • Full Time
  • 15.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat