Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Строители в бригаду

Oiltech SRL

330 vizualizări
Data publicării: 13.02.2020

В крупную производственную компанию "Oiltech"SRL требуются на постоянной основе сантехники,бетонщики,арматурщики,плиточники электрики с опытом

Требования:

- Желающего иметь постоянную работу.

- Ответственного, пунктуального, трудолюбивого.

- Опыт в строительстве.

Что нужно делать:

В связи с расширением производства мы открываем новый цех и там нужно где-то класть плитку на пол,стены отштукатурить,побелить,перегородки поставить,пол залить и так далее.

Компания предлагает:

- Зарплата 7000 - 8000 лей чистыми.

- Полный соц. пакет

- Трудоустройство согласно законодательству РМ.

- Бесплатные обеды. - С 8.00 до 17.00 с понедельника по пятницу(1 час обед) суббота с 8 до 13.30

Резюме отправляйте на наш E-mail:hr@oiltech.md или звоните по номеру телефона: 069502503

Мы находимся на Ботанике,str.Salcîmilor,5 (конечная 171 маршрутки)

Cerinte:

- Atent,

- Responsabil,

- Punctualitate,

- Abilitate de a lucra in echipa, predispus spre instruire.

Asigurăm:

- lucru permanent cu garantarea pachetului social

- instruire profesională cu achitarea salariului

- salariul 7000-8000 leitămîni, posibilități de creștere a salariului.

- prinzuri gratuite

-Grafic de lucru de la 8 pînă la 17.00 din Luni pînă la Vineri

Sunati: 069502503

Oiltech SRL

Despre companie

Noi sintem o companie Moldo-italiana. Uzina produce protectoare pentru țevile de sustras petrol din pămînt de peste ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 7000 - 8000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 24.09.2020
  • Full Time
  • 17.08.2020
  • Full Time
  • 21.11.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat