Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist Resurse Umane

CIC FIDESCO SRL

1888 vizualizări
Data publicării: 18.04.2019

Compania Fidesco este unul dintre liderii comerţului în domeniul alimentației publice angajează:

Suntem in cautarea unui coleg in sectia HR!!!
Dorim sa complectam echipa cu o persoana care isi iubeste profesia sa, care poate lucra cu oamenii diplomatic, care aplica legislatia muncii corect si care este o persoana pozitiva :)

Oferim:
- Angajare oficiala in cimpul muncii.
- Salariu la timp.
- Conditii bune de munca.
- Traininguri de perfectionare.
- Masa asigurata.

Responsabilităţi:
- Perfectarea documentelor necesare la angajare, eliberare, ordine, contracte de muncă, concedii anuale de odihna, fişe de post, verificarea tabelelor de pontaj. etc.
- Efectuarea rapoartelor interne cit si catre organele de stat.
- Introducerea şi administrarea datelor personalului în baza de date 1C .

Cerinţe fată de candidat:
- Studii superioare;
- Experienţă profesională în domeniu într-o companie cu număr de personal nu mai mic de 200 angajaţi este obligatorie;
- Cunoasterea limbilor română şi rusă;
- Cunoaşterea foarte bună a Legislaţiei Muncii RM în vigoare şi abilităţi de aplicare;

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile, la adresa de e-mail hr@fidesco.md cu menţionarea postului vacant.

Despre companie

Compania "CIC FIDESCO SRL" este una din primele şi cele mai mari întreprinderi din Moldova de import şi vânzare cu amănuntul şi angro a produselor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

OSN GENERAL FLEET
  • Full Time
  • 25.07.2022

Customagic
  • Full Time
  • 07.02.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat