Materiale de construcție pentru casa ta

Amestecuri uscate, grunt, ghips carton, betokontakt, s.a

Avem materiale pentru casa ta de la zero pînă la cheie

Facem livrare în orice cantități cu ridicare la etaje și fară

Evacuăm și trasportăm gunoiul după lucrări de reparații

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

SPECIALIST RESURSE UMANE

FRESHMARKET

120 vizualizări
Data publicării: 16.01.2020

RESPONSABILITĂŢI:
- Organizarea si coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal;
- Planificarea şi organizarea instruirii intregului personalul;
- Coordonarea procesului de adaptare si integrare a noilor angajati;
- Contribuirea la formarea unui climat social – psihologic pozitiv în colectiv;
- Perfectarea, evidenta, arhivarea, verificarea şi actualizarea documentatiei ce tine de Resurse Umane.
CERINTE FAŢĂ DE CANDIDAŢI:
- Studii juridice;
- Experienţă în domeniul resurselor umane de min. 2 ani;
- Persoana energică, motivată, perseverentă, orientată spre rezultat;
- Capacitate de a lua decizii corecte;
- Initiativă şi capacitate de a lucra independent;
- Capacitatea de convingere;
- Grad înalt de responsabilitate şi confidenţialitate;
- Cunoasterea limbilor: română, rusă (engleza reprezinta un avantaj);
- Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet).
OFERIM:
- Remunerare competitivă;
- Posibilitate de dezvoltare profesională;
- Angajare in baza contractului individual de munca;
- Conditii decente de munca.

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV-ul pe e-mail: freshmarket82@gmail.com, indicând in tema mesajului denumirea postului solicitat.
Vor fi contactati doar candidatii care suplinesc cerintelor.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

HR Consulting
  • Full Time
  • 27.09.2019
  • Full Time
  • 21.08.2019

Fujikura Automotive Moldova
  • Full Time
  • 09.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat