Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist Resurse Umane

HR Consulting

589 vizualizări
Data publicării: 28.02.2020

HR-Consulting SRL (www.search4staff.com) – este in cautare de:

Compania: specializată in serviciile de leasing de personal.

Responsabilitati:
● Managementul documentelor de resurse umane (perfectarea actelor conform codului muncii, contractelor individuale de muncă, ordinelor, tabelelor de pontaj  deplasarilor, etc);
● Coordonarea cadrului legal in relatii de munca intre angajat si angajator
● Colaborarea cu companiile partenere.

Cerinte:
● Experientă în domeniu (posibilitatea de angajare si fără experiență)
● Studii superioare;
● Cunoasterea limbilor: RO, RU - nivel avansat;
● Cunoasterea calculatorului (MS Office - Word, Excel);
● Capacitatea de a lucra în echipă;
● Se accepta persoane fara experienta;

Beneficii:
● Salariul atractiv;
● Oficiul în centrul orașului;
● Instruire in serviciu.

Grafic: 9:00 - 18:00

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.: 022209133
in CV indicati postul vacant: “HRS”

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Fujikura Automotive Moldova
  • Full Time
  • 09.04.2019

Customagic
  • Full Time
  • 07.02.2019
  • Full Time
  • 21.08.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat