Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist relatii cu clientii (asistenta clienti)

Compania

435 vizualizări
Data publicării: 13.03.2020

Responsabilitati: - Consultarea clientilor - Receptionarea comenzilor de la client Crearea ofertelor pentru clienti - Urmarirea si raportarea statutului comenzilor - Incasarea banilor - Urmarirea livrarii comenzilor - Indeplinirea rapoartelor referior la aria de responsabilitate Cerinte - Cunoasterea limbilor romana si rusa - Cunostinte de operare PC si Microsoft Office - Organizat si atent la detalii - Abilitati de comunicare si convingere Avantaj - Cunoasterea lucrului cu aparatul de casa - Experienta in vanzari (Materiale de constructii, Geamuri PVC)

Domeniu

  • Studii: Liceu
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

EBS Integrator
  • Full Time
  • 27.05.2019
  • Full Time
  • Full Time
  • 16.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat