Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist pe acupunctură / Специалист по акупунктуре

New Age

141 vizualizări
Data publicării: 26.09.2022

Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare de specialitate (medicale);
- cunoștințe în medicina netradițională;
- experiență în domeniu până la 2 ani

Responsabilităţile de bază:
- efectuarea procedurilor (stabilirea punctelor specifice pentru acupunctură);
- controlul asupra dinamicii stării pacientului

Beneficii oferite:
- oficiu în centrul orașului;
- grafic de lucru flexibil

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@my-clinic.md  sau sunaţi la numarul 068640379

Требования к кандидату:
- высшее образование (медицинское);
- знание нетрадиционной медицины;
- опыт работы в сфере до 2-х лет

Основные обязанности:
- выполнение процедур (установление определенных точек для акупунктуры);
- контроль за динамикой состояния пациента

 Преимущества:
- офис в центре города;
- гибкий график работы

Отправьте свое резюме на адрес электронной почты: hr@my-clinic.md  или позвоните по телефону 068640379

  • Studii: Masterat
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Part Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat