Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist Marketing

Melitax Grup SRL

1151 vizualizări
Data publicării: 16.05.2019

Responsabilități:
- Elaborarea de planuri pentru promovarea și punerea în aplicare a măsurilor de promovare a produselor și serviciilor întreprinderii;
- Recomandări de marketing și acțiuni pentru departamentele și serviciile companiei;
- Elaborarea și punerea în aplicare a unui plan de participare a organizației în activități reprezentative: expoziții, târguri, conferințe;
- Lucrul cu mass-media, articole și participarea la evenimente, suport de informații ale site-ului companiei;
- Pregătirea materialelor promoționale și informaționale (cataloage, broșuri etc.);

Aptitudinile și însușirile:
- Studii in domeniul de marketing;
- Experiența de lucru in domeniul de marketing / reclama constituie un avantaj;
- Experiența de lucru în programe de redactare a imaginii (Abobe Illustrator, Adobe Photoshop, CorelDraw etc.);
- Cunoștințe de operare PC, programele de baza ale Microsoft Office (avansat);
- Cunoașterea limbilor romîna, rusă;
- Persoană organizată, comunicabilă, aptitudini de învățare rapidă, creativă cu abilități de negociere;

Condiții:
- muncă la birou cu deplasare liberă în raza orașului și în afara lui;
- compensarea cheltuielilor de transport și a celor pentru convorbiri telefonice;
- program de lucru de la 8.30 pînă la 17.30;
- salariu echitabil și bonusuri în baza rezultatelor interviului;
- un colectiv tînăr, plăcut și foarte calificat.

Expediază CV-ul cu datele tale de contact la adresa electronică: hr@melitax
În subiectul mesajului se va indica în mod obligatoriu denumirea postului vacant (Marketing).

Despre companie

Melitax - Grup și-a început calea spre succes la data de 16 octombrie 2006, având ca obiectiv de bază furnizarea soluţiilor inovative şi accesibile, la un preţ competitiv. Timp de 10 ani acest obiectiv s-a păstrat, tocmai de aceea, ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Magenta Consulting
  • Full Time
  • 04.06.2019
  • Full Time
  • 27.09.2021

Dekada Group
  • Full Time
  • 25.08.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat