Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist logistica si devamare

Rodals SRL

1353 vizualizări
Data publicării: 20.05.2019

RODALS – în continuă creștere și dezvoltare!

Suntem în permanentă căutare de angajați profesioniști, orientați către rezultat:

Responsabilităţi:
- Comandă şi contractează transport;
- Monitorizează piaţa serviciilor transportului internaţional;
- Certifică şi documentează importurile produselor alimentare;
- Perfecteaza si coordoneaza procedurile vamale;
- Verifica documentele insotitoare ale marfii (avize, certificate)
- Duce evidenta termenilor de achitari/livrari;
- Prezenta rapoartele solicitate, aferent actiunilor de serviciu;

Cerinte:
- studii superioare in drept, economie sau alt domeniu aferent acestei activitati
- experienta profesionala in calitate de specialist in vamuire si logistica de minim 1 an
- cunoasterea calculatorului, limbilor romana si rusa
- cunoaşterea legislaţiei vamale;
- seriozitate, dinamism si adaptabilitate
- permis de conducere, categoria B (de preferinta);
- automobil propriu - avantaj mare;
- abilităţi de lucru în echipă;
- abilităţi de comunicare şi negociere;

Doritorii interesați de un post stabil de muncă cu posibilitate de creștere profesională sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa: resurseumane@rodals.md

Rodals SRL

Despre companie

SRLRODALS își începe activitatea la data de 11 martie 1998. În decursul anilor următori s-au schimbat foarte multe: atât specificul activității firmei cât și organizarea structurală a ei. Dacă la început activitatea era concentrată numai asupra mirodeniilor și a ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 20.05.2019
  • Full Time
  • 22.04.2019

BC COMERTBANK SA
  • Full Time
  • 18.12.2020
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat