Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist în producerea culturilor pe teren protejat (sere)

Black Sea Seeds SRL

297 vizualizări
Data publicării: 26.04.2019

Societatea cu Răspundere Limitată ”Black Sea Seeds”, specializată în producerea semințelor organice, anunță poziția vacantă de:

! Locul de muncă raionul Orhei, satul Seliște (transportul este asigurat de companie)

Responsabilitățile de bază:

planificarea și buna desfășurare a tuturor activităților și lucrărilor de câmp deschis și câmp protejat (sere), atât prin implicare personală, cât și prin supervizarea activității lucrătorilor angajați.
asigurarea condițiilor pentru buna păstrare și evidență a tuturor materialelor aflate în depozit, duce evidența consumului de combustibil, etc.
pregătirea documentelor, compilarea diferitor informații sau rapoarte necesare pentru serviciul personal sau contabilitate.
participarea la diferite măsuri pentru certificarea organică.

Cerințe față de candidat:

studii medii de specialitate sau studii superioare în agricultură.
permis de conducere, categoriile B (autoturisme) și H (tractoare) - va constitui un avantaj.
cunoștințe de operare la calculator: Microsoft Word și Excel.
abilități bune de comunicare, flexibilitate, atitudine pozitivă și colegială. Capacitate de autoorganizare și responsabilitate în exercitarea atribuțiilor.
dorința de a însuși și pune în aplicare abordări și practici noi.
cunoașterea limbilor române (a limbii ruse și/sau a limbii engleze va constitui un avantaj).

Salariul - în dependență de experiență, competențe și aptitudinile personale salariul urmează să fie negociat la interviu.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa: info@blackseaseeds.com până la data de 31 mai 2019.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Relații la telefonul 022 731920.

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 10.05.2019
  • Full Time
  • 11.04.2019

SRL Maestro-nut
  • Full Time
  • 28.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat