Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist în marketing, promovare și CRM

Creator Iu. Borș

1240 vizualizări
Data publicării: 13.05.2019

CERINȚE CĂTRE CANDIDAT:
* Experiență de minim 3-5 ani în marketing, promovare, social media sau managementul relațiilor cu clientii (CRM);
* Studii superioare în domeniul marketing sau specializari în domenii similare;
* Cunoașterea instrumentelor de operare în domeniul CRM, constitue un avantaj;
* Cunoșterea limbii Române, Rusă și Engleză - nivel avansat;
* Competențe în elaborarea materialelor promoționale documentelor, formatare şi prezentare, abilitați de utilizare a PC la nivel avansat - MsOffice (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, baze de date) si aplicații online;
* Abilitați de a respecta termeni limită, de a lucra eficient in condiții de stres, flexibilitate, abilitați de soluționare rapida a problemelor, de a efectua o varietate de sarcini;
* Capacitați de organizare, comunicare verbală și scrisă, responsabilitate, relaționare interpersonala si inițiativa.

RESPONSABILITATI:
* Utilizarea eficientă și creativă a tehnicilor de marketing și a resurselor alocate pentru maximizarea vânzărilor.
* Organizarea și desfășurarea activităților de suport pentru echipa de vânzări.
* Asigurarea suportului forței de vânzări pentru promoțiile în desfășurare.
* Fundamentarea și gestionarea bugetului de marketing.
* Identificarea oportunităților de dezvoltare și promovare pentru domeniul de activitate.
* Conceperea materialelor promoționale și promovarea în social media;
* Dezvoltă și implementează strategia de marketing a companiei în vederea realizării proiectelor și atragerii de noi clienti;
* Planificarea și furnizarea de strategii CRM în cadrul companiei, încurajând menținerea clienților și loialitatea clienților.
* Analizează punctele de contact cu compania și maximizeaza oportunităților comerciale.
* Colaborare îndeaproape cu toate departamentele pentru asigurarea funcționării eficiente ale CRM.
* Supravegherea comunicărilor directe cu clienții prin CRM.
* Dezvoltarea strategiilor de testare pentru toate aspectele CRM pentru a asigura cea mai eficientă abordare pentru companie și produsele sale.
* Însușirea cerințelor și tendințelor pieței de mobilier și comportamentul clienților;
* Întocmirea rapoartelor specifice;
* Respectarea politicilor și procedurilor interne ale companiei.

OFERTA:
- Mediu de lucru agreabil, echipă profesionista, tânară si dinamică;
- Salariu motivant cu posibilități de creștere în funcție de realizarile înregistrate;
- Pachet social și concediu de odihnă achitat 28 zile calendaristice;
- Telefonie mobila.

Rugăm doar persoanele care corespund cerințelor mai sus-menționate să aplice pentru această poziție, prin expedierea unui e-mail cu o scurtă descriere care să reflecte experiența profesională și CV-ul (cu indicare unui număr de contact) către următoarele adrese: recrutare@creator.md, în copie sevciuc.olga@creator.md, indicând la subiectul mesajului funcția pentru care se aplică.

Candidaţii selectaţi vor fi contactați.

Despre companie

S.C. "Creator – Iu. Borş" S.R.L. – fondată în 1988 de Iurie Borş. "Creator – Iu. Borş" este lider pe piaţă la compartimentul mobilă la comandă, oferind clienţilor calitate, profesionalism şi design modern! Producem mobilier la comanda clienţilor exprimînd ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 15.04.2019

Î.M. Purcari S.R.L.
  • Full Time
  • 05.06.2019
  • Full Time
  • 20.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat