Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist Calitate ( ISO 22000 )

HR Consulting

129 vizualizări
Data publicării: 09.08.2019

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, companie internatională, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Specialist  Calitate  ( ISO 22000 )

Responsabilități:
• Responsabil de respectarea cerințelor sistemului calității în zonele de producție;
• Gestionează și actualizează documentația de la posturile de lucru în conformitate cu controlul documentelor ;
• Întocmește si actualizează cataloagele de acceptanță;
• Participă la analiza reclamatiilor de la client si a celor adresate furnizorilor;
• Întocmeste rapoarte periodice (saptamanale/lunare/anuale) a indicatorilor calitatii în sectorul de producție ;
• Participă în cadrul echipei la introducerea în fabricație a noilor produse ;
• Raportează Manager Calitate.

Cerințe:
• Studii superioare relevante postului vacant;
• Experiența la post similar ar fi un avantaj;
• Buna cunoaștere a cerințelor standardelor ISO (22000);
• Franceza (B2, C1), Engleza va constitui un avantaj;
• Utilizator independent de calculator;
• Disponibilitatea pentru deplasări în afara țării;

Beneficii:
- Angajare oficială;
- Experiență de lucru într-o companie internațională;
- Salariu motivant + bonusuri + tichete de masă
- Deplasari de serviciu;
- Condiții perfecte într-o echipă tânără și energică;
- Cafea, ceai, fructe proaspete gratis;

Grafic: Full time, Luni-Vineri 9:00 – 18:00

Cei interesați rugăm să ne transmiteți CV la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Specificati codul postului vacant SCtt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 04.04.2019
  • Full Time
  • 25.01.2019
  • Full Time
  • 29.03.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat