Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Сosmetolog/ Косметолог

My Clinic

535 vizualizări
Data publicării: 17.01.2020

Cerinţe faţă de candidat:
- studii universitare medicale;
- deținerea certificatului de cosmetolog;
- experienta în domeniul minimum 1 an;
- cunoașterea limbii române și ruse la nivel conversațional

Responsabilităţile de bază:
- oferirea consultatiilor, stabilirea diagnosticului și tratarea problemelor pielii;
- efectuarea procedurilor cosmetice comune sau specializate, utilizând aparate de ultimă generație;
- asigurarea unui nivel înalt de deservire a clientului prin comunicare eficient și proceduri făcute calitativ

Oferta centrului:
- oficiu în centrul orașului;
- grafic de lucru pe schimburi 2/2 de la 9:00-20:00;
- salariu motivant (fix + bonusare);
- reduceri la serviciile ce le prestăm

Expediați CV-ul la adresa electronică hr@my-clinic.md  sau sunaţi la numarul 068640379

Требования к кандидату:
- высшее медицинское образование;
- наличие сертификата косметолога;
- стаж работы не менее 1 года;
- владение румынским и русским языками (разговорный)

Обязанности:
- проведение консультации с пациентами, диагностики и лечение проблемной кожи;
- проведение косметологических и аппаратных процедур (современное оборудование);
- предоставление услуг выского качества

Условия работы:
- офис в центре города;
- посменный график работы 2/2 с 9:00-20:00;
- мотивирующая заработная плата (ставка + бонусы);
- скидки на услуги компании

Высылайте свое CV на электронную почту hr@my-clinic.md  или звоните по номеру 068640379

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • În schimburi
  • 29.04.2020
  • 10.12.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat