Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Hamal

SMADIC AND CO SRL

3222 vizualizări
Data publicării: 18.09.2019

Companie dinamica anunta concurs privind suplinirea functiei vacante de Hamal!

Cerinte:

- Persoană onestă și responsabilă;                                                                                                                      - Rezistență fizică bună;                                                                                                                                       - Experienta in domeniu, constituie un avantaj.

Responsabilitati:

- Pregătirea mărfii pentru livrare;                                                                                                                          - Evidența mărfurilor si participarea la inventarieri;                                                                                              - Noi oferim: Conditii de plata atractive;                                                                                                                - Pachet social integral;                                                                                                                                        - Activitate intr-o echipa tinara si activa;                                                                                                                - Grafic de lucru comod.

Cei interesati de acest post vacant pot sa transmita CV (cu foto) pe urmatoarea adresa de e-mail: hr@smad-grup.md La fel ne puteti contacta la numerele de telefon 067301722 Vadim sau 062006067 Victor.

Despre companie

Smad Shop, основанная 3 декабря 2010 года, является компанией с иностранными инвестициями - более 8 лет находится на рынке Молдовы и является самым большим интернет – магазином SmadShop.md.Наши партнеры — это более чем 100 компаний по всему миру.Мы специализируемся ...

  • Studii: Liceu
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 06.09.2019
  • Full Time
  • 03.07.2019

Premium Sibiu
  • Full Time
  • 29.03.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat