Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Social Media Manager

HR Consulting

321 vizualizări
Data publicării: 20.09.2019

HR-Consulting (www.search4staff.com), la solicitarea clientului său, companie internațională, este în căutarea unui candidat pentru a suplini poziția de:

Responsabilități:
• Crearea conținutului pentru grupurile țintă de clienți și canale de comunicare ( LinkedIn, Facebook, Instagram);
• Administrarea conturilor pe rețele sociale (Facebook, Instagram, LinkedIn);
• Participarea la crearea, implementarea și gestionarea campaniilor publicitare pe diferite canale de comunicare ;
• Crearea, redactarea conținutului vizual (texte doar în română și rusă);
• Elaborarea rapoartelor, privind impactul campaniilor promoționale;
• Monitorizarea imaginii brandului;

Cerințe:
• Dorința de a activa într-o companie internațională;
• Studii superioare;
• Abilități de creare a unui content ingenious, clar și concis ( în Ro, Rus);
• Cunoștințe de lucru cu Photoshop sau Corel Draw;
• Abilități de copywriting;
• Buna înțelegere a platformelor de socializare;

Compania oferă:
• Salariu competitiv, bonusuri/premii de performanță + tichete de masă !!!
• Angajare oficială + Pachet social;
• Condiții moderne de lucru în oficiu;
• Program de lucru: Luni-Vineri, 8.00-17.00;
• Transport spre oficiu;

Dacă iubești să scrii, al nostru ești !

Dacă ești interesat te rugăm să ne transmiteți CV pe adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Rog să specificati codul postului vacant SMMtt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 08.05.2019
  • Full Time
  • 12.07.2019

Green Hills Market
  • Full Time
  • 22.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat