Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Social Media Manager

Î.M. Purcari S.R.L.

1131 vizualizări
Data publicării: 05.06.2019

Dacă ești interesat să îți construiești o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să devii parte a unei echipe dinamice și profesioniste, te invit să aplici!

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de social media, cu experiență în copywriting, creativă și atentă la detalii.

Responsabilitățile principale vor include, dar nu se vor limita la:

  • Elaborarea și implementarea strategiei de comunicare pentru piața internă și internațională;
  • Elaborarea și implementarea strategiei de conţinut pentru mediile offline şi online;
  • Măsurarea eficienței fiecărui canal de comunicare;
  • Crearea materialelor pentru presă şi/sau parteneri (mape, comunicate, prezentări, newsletters etc.);
  • Creare de conţinut și promovare în social media;
  • Creare şi actualizare permanentă a listei cu contacte din mass media şi menţinerea legăturii cu aceasta: reviste / ziare / TV / Radio / web site-uri, etc.;
  • Monitorizarea presei şi a comunicării din mediul online;
  • Reprezentarea companiei în apariţiile publice;
  • Întocmirea rapoartelor cu privire la activităţile ce in de relaţiile publice ale companiei.

Educație și experiență:

  • Experienţă cel puțin 2 ani în marketing online/social media;
  • Comunicare scrisă și verbală în limbile română, rusă și engleză;
  • Experiență dovedită pe conturile social media (Facebook, Instagram, Linkedin, etc.);
  • Blogger experimentat, aptitudini solide de comunicare în scris;
  • Aptitudini și experiență de copywriting;
  • Capabil să coordoneze mai multe proiecte simultan, respectând termenele;
  • Eersonalitate creativă şi cu iniţiativă, capabilă să lucreze în echipă.

Oferim:

  • Posibilitate de dezvoltare profesională;
  • Mediu dinamic și plăcut de lucru;
  • Motivare competitivă.

Dacă te regăsești în această descriere, trimite CV-ul la adresa hr@purcari.wine

Despre companie

Grupul Purcari Wineries este unul dintre cei mai importanți producători de vin din România, Moldova, Europa Centrală și de Est, deținând un portofoliu de patru branduri principale: Purcari, Bostavan, Crama Ceptura și ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 15.04.2019
  • Full Time
  • 18.04.2019

HR Consulting
  • Full Time
  • 02.09.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat