Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

RESPONSABIL VÂNZĂRI (zona Chisinau)

HR Consulting

733 vizualizări
Data publicării: 10.07.2020

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, Compania LaFarge, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Educatie si experienta necesară:
• Studii superioare (marketing / economie / comercial);
• Experienta in vanzari.

Abilitati:
• Vorbire fluenta in limbile Romana si Rusa, Engleza este un avantaj;
• Abilitati excelente de comunicare, perseverenta si persuasiune;
• Abilitati de negociere;
• Cunoasterea tehnicilor de vanzari asertive;
• Utilizator confident  PC – MS Office;
• Permis si experienta de conducere a automobilului, categoria B

Responsabilitati:
• Analiza si prospectarea potentialilor Clienti;
• Crearea si dezvoltarea bazei de date a Clientilor;
• Efectuarea de cold-calling si vanzari active;
• Crearea de prezentari si oferte comerciale;
• Prezentarea serviciilor companiei catre Client;
• Mentinerea relatiei de incredere si buna colaborare cu Clientii;
• Negocierea si incheierea contractelor;
• Analiza si statistica vanzarilor.

Alte cerinte:
• Adaptare la un program de lucru flexibil, deplasari de serviciu;
• Orientare către client.

Beneficii:
• Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si dezvoltare profesionala;
• Pachet social si salarial atractiv format din salariu de baza si bonusuri de performanta;
• Angajare oficială și posibilitate de dezvoltare profesională;

Cei interesați sunt rugați să aplice CV-ul la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;

Detalii la nr. de telefon: 069638007

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 12.12.2018
  • Full Time
  • 19.04.2019
  • Full Time
  • 08.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat