Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Reprezentant vânzări (Bălți)

CAPAROL

325 vizualizări
Data publicării: 12.01.2022

Persoana potrivită este o fire analitica, ordonata, responsabila si cu obiective clare pe termen lung.
Avantaje au persoanele cu experiență în domeniul vânzărilor din sectorului construcții.

Cerințe:
- Experiență de minim 2 ani in vânzări, preferabil domeniul materialelor de construcții, arhitecturii, design-ului
- Cunoaștere a pieței de construcții din Bălți și nordul țării
- Studii: preferabil absolvent de facultate profil tehnic sau economice
- Orientare către client si rezultate
- Realizează planul lunar si anual de vânzări
- Înțelege si urmărește obiectivele companiei
- Atitudine pozitiva
- Capacitatea de a lucra in echipa
- Acționează in spiritul valorilor companiei

Descrierea jobului:
- Zona de lucru – mun. Bălți și zona nord a tării - munca în teritoriu
- Comercializarea si promovarea produselor CAPAROL
- Identificarea clienților potențiali, ofertarea produselor, vânzări directe
- Prospectează permanent zona de activitate pentru identificarea clienților potențiali (utilizator final)
- Oferă consultare tehnica si calcul financiara clienților
- Negociază contracte de vânzări conform politicii de comerciale a companiei
- Urmărește buna derulare a contractelor pana la finalizarea lucrării si încasarea banilor
- Actioneaza in spiritul valorilor companiei

Oferim:
- Oportunități de dezvoltare personală și profesională
- Un mediu de lucru plăcut, bazat pe respect, încredere și loialitate
- Sistem competitiv de remunerare si bonus in funcție de realizări
- Instrumente de lucru: mașină de serviciu, laptop, telefon mobil, materiale promoționale, pregătire tehnica

Program de munca:
Luni – vineri: 9.00 -18.00

Vă rugăm să expediați CV-urile Dvs. și scrisorile de intenție la adrese de e-mail: hr@caparol.md

CAPAROL

Despre companie

DAW BENŢA MOL este filiala companiei DAW BENȚA, care este reprezentanţa pentru Republica Moldova a concernului german DAW SE - lider european pe piaţa finisajelor pentruconstrucții. Compania comercializează mărcile CAPAROL, CAPATECT, ALPINA şi DISBON. Gama de produse fabricate şicomercializate acoperă ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 11.05.2019

Exterior SRL
  • Full Time
  • 19.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat