Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Reprezentant regional Calaras

NANU

157 vizualizări
Data publicării: 15.05.2019

Îți dorești să ai SUCCES? Îți dorești o CARIERĂ?
Compania NANU angajeaza INVINGATORI pentru echipa sa!

Responsabilități:
- Cresterea volumului de vanzari si distributie
- Dezvoltarea, sigestionarea portofoliului de clienti
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- Extinderea bazei de client si sprijinul celor existenti

Cerinte:
- Domiciliul - Calaras
- Permis de conducere categ B, fara incidente majore in circulatie - avantaj
- Cunostinte bune de operare Microsoft Word / Excel
- Bune abilitati de organizare, comunicare si negociere
- Capacitate de planificare si administrare a activitatii
- Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi
- În mod obligatoriu să conține fotografia

E-mail: hr@nanu.md

NANU

Despre companie

NANU Market este un magazin specializat in comercializarea produselor din domeniul constructiilor, reparatiilor, gradinaritului si menajului. Sortimentul magazinului cuprinde mai mult de 18.000 de pozitii de marfa si include materiale de constructii, scule electrice și mecanice, articole electrice si sanitare, ...

Domeniu

  • Studii: Liceu
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 22.04.2019

Casa Morosan SRL
  • Full Time
  • 03.05.2019
  • Full Time
  • 23.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat