Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Reprezentant de vânzări (echipamente medicale)

HR Consulting

762 vizualizări
Data publicării: 17.09.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie:
Companie din România specializată  în echipamente medicale

Responsabilități:
● Contribuirea la creșterea vânzărilor de echipament, realizând obiectivele anuale de vânzări a companiei, a cifrei de afaceri, profitabilității, stocării/inventarierii și cotei de piață a gamei de produse oferite pe teritoriul Republicii Moldova;
● Vizitarea clienților în mod regulat, înțelegerea nevoilor acestora și pregătirea unor oferte tehnice și comerciale personalizate pentru consumatorii de pe piața Moldovei;
● Cooperarea strânsă cu echipa de deservire pentru a răspunde prompt la necesitățile clienților.

Cerințe:
● Studii superioare finisate în (medicină, medicină veterinară, biologie, chimie);
● Experiență 2-3 ani într-un domeniu similar( în vinderea echipamentului medical sau consumabile pentru spitale, clinici, laboratoare pentru analize medicale) ;
● Cunoasterea limbii române ,ruse și engleze ;
● Permis de conducere categoria “B”.

Se oferă:
● Pachet salarial avantajos;
● Angajare oficială;
● Automobil de serviciu;
● Telefon, calculator;
● Program de lucru/8:30-17:30.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul  la adresa  de email: search.for.staff.hrc@gmail.com

Telefon de contact: 060422844

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 23.04.2019

Customagic
  • Full Time
  • 07.02.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat