Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Reprezentant de vânzări

HR Consulting

1179 vizualizări
Data publicării: 15.11.2019

Compania HR-Consulting, la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Reprezentant de  vânzări

Despre companie:  Corporaţie internațioanală - producătoare de produse de tutungerie

Se oferă:
● Program flexibil de lucru 5/2 pentru 8 ore pe zi;
● Telefon de serviciu;
● Angajare oficială;
● Creștere profesională (formare, instruire);
● Automobil de serviciu;
● Compensarea costurilor de combustibil.

Responsabilitățile poziției:
● Efectuarea vizitelor către clienți, în funcție de lista de trașee;
● Atragerea clienților noi ;
● Informarea consumatorilor cu privire la produs;
● Asigurarea vânzărilor  de bunuri;
● Furnizarea de rapoarte periodice privind munca și performanța acestora.

CERINȚE:
● Permis de conducere;
● Bună cunoaștere a limbii ruse și române;
● Experiența în vânzări, cel puțin 1 an;
● Deținerea propriului automobil prezintă un avantaj.

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; indicînd în tema scrisorii codul: RV

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 060422844

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 30.10.2018

Postmodern SRL
  • Full Time
  • 07.05.2019

EBS Integrator
  • Full Time
  • 27.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat