Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Reprezentant / Asistent pentru o companie

International Contracting Group

450 vizualizări
Data publicării: 11.04.2019

proaspeții absolvenți sunt bineveniți

International Contracting Group - companie care se ocupa cu exportul de alimente de bază din Qatar caută un reprezentant / asistent pentru o funcție full-time atât de la distanță, cât și din biroul companiei din Chișinău.

Rolul Dvs

Candidatul va fi implicat activ în coordonarea și gestionarea tuturor proceselor legate de documente. Aceasta include și nu se limitează doar la interacțiunile frecvente cu Camera de Comerț, Ambasadele, alte autorități și Ministerul Afacerilor Externe.

Locație job - birou în Chișinău / la distanță

Responsabilități:

  • manipularea, controlul și gestionarea tuturor documentelor;
  • gestionarea rapidă a sarcinilor administrative;
  • după procedurile de facturare și semnarea contractelor cu clienții.

Competențele Dvs.:

  • Abilitatea de a vorbi engleza
  • bună cunoaștere a computerelor;
  • abilități avansate de comunicare în afaceri;
  • experiența anterioară în rol similar este un avantaj;
  • capacitatea de a respecta termenele limită;
  • aptitudini bune de management al timpului;
  • capacitatea de a opera în cadrul unui mediu internațional al echipei;
  • o mentalitate flexibilă și pozitivă.

Noi oferim:

  • Salariu negociabil + bacșiș;
  • Programul de lucru: de luni până vineri între orele 9:00 și 15:00
  • Formare internă rapidă și ritmică.

Dacă sunteți interesat (ă), trimiteți candidatura la hr@icg.qa
Toți candidații selectați vor fi contactați pentru un interviu suplimentar.

Despre companie

International Contracting Group is the first firm who start exporting Moldovan products to Qatar with the main office in Qatar. Proving its excellence since 2005, the company aims at providing high-quality services among many segments of the food distribution ...

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 11.07.2019

EBS Integrator
  • Full Time
  • 27.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat