Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Recruiter HR –15 000 lei (Chișinău, Soiuz)

Personal Agency SRL

343 vizualizări
Data publicării: 26.02.2019

Ce vă oferă compania:

- Salariu atractiv ;

- Lucru în oficiu comfortabil ;

- Angajare oficială + pachet social ;

- Perspectivă de creștere;

- Grafic 09:00-18:00;

- Colectiv tânăr și prietenos;

Cerințe de la candidat:

- Expriență în recrutare și selecție de personal;

- Experiență în petrecerea interviurilor de angajare;

- Limba română (maternă);

- Utilizator încrezut al calculatorului ;

Responsabilități:

- Identifică canale de recrutare potrivite pentru posturile vacante;

- Postează anunțurile de recrutare;

- Selectează candidații pe baza CV-urilor;

- Contactează candidații selectați în vederea stabilirii interviurilor;

- Informează candidații cu privire la rezultatul procesului de selecție;

- Asigură suport, în cadrul companiei, în procesul de evaluare internă a angajaților;

Transmiteți CV-ul, însoțit de o fotografie la adresa de e-mail: hr.bisarmoldova@gmail.com .

Telefon de contact: 067 269 670 Lilia HR .

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 08.05.2019

Pedersen & Partners
  • Full Time
  • 15.05.2019
  • Full Time
  • 01.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat