Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Recepționer-Barman / Бармен-рецепционист

Colibri

523 vizualizări
Data publicării: 24.09.2021

Fitness Club MAXFITNESS este in caurearea unui receptioner-barmen

Este o poziție potrivită pentru cel care vorbește fluent limbile română și rusă, este energic, activ și sociabil.

RESPONSABILITĂȚILE noului nostru coleg vor include:
- oferirea de consultații clienților clubului la recepție;
- asigurarea calității înalte de deservire a clienților;
- oferirea consultațiilor cu privire la serviciile prestate în cadrul clubului, programarea clienților și vînzarea serviciilor;
- oferirea consultațiilor cu privire la produsele oferite la barul fitness;
- prepararea și decorarea băuturilor și alimentației sportive;
- recepționarea plăților, lucrul cu aparatul de casă;
- întocmirea dărilor de seamă interne.

OFERTA noastră:
- salariu motivant și plătit la timp;
- posibilitatea de a lucra alături de colegi binevoitori;
- angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- program de lucru: 7:00-23:00 (2 zile lucrătoare și 2 zile de repaos).

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@adelun.md   cu specificarea „Recepționer-Barman”.

Candidații selectați vor fi invitați la interviu.

  • Studii: Liceu
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: În schimburi

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

proactiv
  • În schimburi
  • 07.09.2021
  • 11.05.2021

Dulcinella
  • 01.11.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat