Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Programator 1C

DAAC System Integrator

1018 vizualizări
Data publicării: 27.05.2019

DAAC System Integrator - 21 de ani de activitate profesională, mai mult de 130 specialiști, 60 parteneri din întreagă lume, 70 clienți mari pe teritoriul RM și peste hotare, 12 tipuri de soluții IT.

Abilităţi:
- Deţineţi experienţă în domeniul programării 1C
- Cunoaşteţi platforma 1C: Întreprindere 8 (componentele şi mecanismele de lucru)
- Cunoaşteţi limbajul de programare pentru elaborarea programelor 1C: Întreprindere 8
- Deţineţi experienţă în automatizarea întreprinderilor mici şi mijlocii prin intermediul platformei 1C

Responsabilităţi:
- Implementarea programelor pe baza platformei 1C: Întreprindere 8, conform caietului de sarcini
- Proiectarea structurii de date, arhitectura bazelor de date în cadrul platformei 1C: Întreprindere 8
- Modificarea configuraţiei bazei 1C:Întreprindere 8
- Colectarea şi administrarea versiunilor produselor software
- Deţinerea certificatelor 1C

Va constitui un avantaj:
- Prezenţa certificatelor 1C
- Experienţa practică în proiecte de integrare a sistemelor în baza 1C

Condiţiile de muncă:
- Program: Luni – Vineri, 9.00 - 18.00
- Adresa: str. Calea Ieşilor 10 (Sculeanca)
- Colegi profesionişti şi prietenoşi
- Loc de parcare pentru maşină sau bicicletă lângă birou

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV indicând postul solicitat la adresa - hr@dsi.md

Despre companie

DAAC System Integrator este membru al grupului de companii DAAC și și-a inceput istoria din 1995. Astăzi, DAAC System Integrator este cea mai mare companie moldovenească care activează ca dezvoltator de soluții software și integrator de sisteme multiservice în ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

DevelopmentAid
  • Full Time
  • 23.06.2021

Midnight Works
  • Full Time
  • 18.04.2019
  • Full Time
  • 04.10.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat