Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Product trainer (De la 8 000 MDL)

SBC HR

881 vizualizări

Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de Product trainer. Clientul nostru – companie internațională, specializată în producerea produselor cosmetice

Oferim:

- Salariu: de la 8 000 MDL
- Angajare oficială
- Companie internațională

- Compensarea cheltuielilor de combustibil

- Compensarea cheltuielilor de telefonie mobilă

- Oficiu în centrul orașului

- Mediu dinamic și plăcut de lucru

Responsabilități principale:

- Organizarea trainigurilor de lansare a produselor

- Coordonarea procesului de instruire a angajaților (orarul traingurilor, identificarea locației, invitarea participanților)

- Organizarea și desfășurarea promoțiilor

- Organizarea evenimentelor pentru a face cunoscut brandul

Cerinţele companiei:

- Studii superioare
- Experiență de muncă în organizarea trainingurilor, seminarelor

- Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă

- Automobil personal

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

Despre companie

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 8000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 23.04.2019

Orhei Vit SRL
  • Full Time
  • 16.05.2019
  • Full Time
  • 04.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat