Materiale de construcție pentru casa ta

Amestecuri uscate, grunt, ghips carton, betokontakt, s.a

Avem materiale pentru casa ta de la zero pînă la cheie

Facem livrare în orice cantități cu ridicare la etaje și fară

Evacuăm și trasportăm gunoiul după lucrări de reparații

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Product Manager (Bancar)

HR Consulting

246 vizualizări
Data publicării: 14.02.2020

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul bancar.

Responsabilități:
● Proiectarea și lansarea produselor noi în domeniul bancar;
● Definirea proceselor de business și adaptarea celor existente;
● Configurarea produselor noi în sistem și adaptarea celor existente;
● Avizarea rapoartelor de audit/control conexe domeniul de activitate;
● Desfășurarea training-urilor pentru front-office cu referire la produsele noi.

Cerințe:
● Studii superioare: Financiar-Bancar;
● Abilități de comunicare și prezentare;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU, EN - avansat;
● Experiență de cel puțin 1 an în poziție similară;
● Experiență de cel puțin 3 ani în domeniul bancar.

Beneficii:
● Proiecte interesante și inovative;
● Salariul competitiv;
● Echipă profesionistă;
● Perspective de dezvoltare în carieră într-o companie internațională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  SDP

Telefon de contact : 069104433

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

OK CREDIT
  • Full Time
  • 11.02.2019

  • Full Time
  • 14.11.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat