Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Product Manager

HR Consulting

718 vizualizări
Data publicării: 29.09.2020

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania:
Companie de distribuție în domeniul IT și Gaming Accessories, cu o experiență de peste 10 ani pe piața Moldovei.

OBIECTIVUL POSTULUI: Majorarea vânzărilor și crearea unei game perfecte de produse.

Responsabilități:
• Participarea în dezvoltarea brandului propriu;
• Mărirea gamei de produse (accesorii telefonie mobile, video games etc);
• Analiza concurenților și a pieței;
• Menținerea stockurilor și analiza acestora ;
• Găsirea noilor furnizori;
• Găsirea noilor produse din categoriile de distribuție;

Cerințe:
• Experiență în vânzări (telefonie mobilă, tehnică, IT instrumente);
• Cunoasterea limbii române și rusă la nivel avansat, limba engleză-avantaj;
• Cunostințe de operare calculator (Word, Excel) – nivel utilizator activ;;
• Ambiție, inițiativă și responsabilitate;
• Abilități foarte bune de comunicare si self-management;

Se oferă:
• Angajare oficială + pachet social deplin;
• Salariu motivant;
• Posibilitatea de a călători și a descoperi noi piețe/companii în domeniu;
• Grafic de muncă ( 9:00 – 18:00) Luni- Vineri;
• Traininguri (brokeraj vamal, logistică etc.);
• Oportunitate de dezvoltare într-o echipă tânără și energică;

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În Tema mesajului indicați codul postului vacant: “PMtt”

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 04.06.2019

  • Full Time
  • 21.10.2019
  • Full Time
  • 13.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat