Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Product Manager

HR Consulting

149 vizualizări
Data publicării: 15.10.2019

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania:
Companie de distribuție în domeniul IT și Gaming Accessories, cu o experiență de peste 10 ani pe piața Moldovei.

OBIECTIVUL POSTULUI: Majorarea vânzărilor și crearea unei game perfecte de produse.

Responsabilități:
• Participarea în dezvoltarea brandului propriu;
• Mărirea gamei de produse (accesorii telefonie mobile, video games etc);
• Analiza concurenților și a pieței;
• Menținerea stockurilor și analiza acestora ;
• Găsirea noilor furnizori;
• Găsirea noilor produse din categoriile de distribuție;

Cerințe:
• Experiență în vânzări (telefonie mobilă, tehnică, IT instrumente);
• Cunoasterea limbii române și rusă la nivel avansat, limba engleză-avantaj;
• Cunostințe de operare calculator (Word, Excel) – nivel utilizator activ;;
• Ambiție, inițiativă și responsabilitate;
• Abilități foarte bune de comunicare si self-management;

Se oferă:
• Angajare oficială + pachet social deplin;
• Salariu motivant;
• Posibilitatea de a călători și a descoperi noi piețe/companii în domeniu;
• Grafic de muncă ( 9:00 – 18:00) Luni- Vineri;
• Traininguri (brokeraj vamal, logistică etc.);
• Oportunitate de dezvoltare într-o echipă tânără și energică;

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În Tema mesajului indicați codul postului vacant: “PMtt”

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 03.06.2019
  • Full Time
  • 28.08.2019
  • Full Time
  • 20.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat