Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Producerea Termopanelor în Polonia

Europersonal SRL

110 vizualizări
Data publicării: 04.03.2020

Angajăm muncitori necalificați la uzina de producere a termopanelor.

În atribuțiile de serviciu intră :

* producerea geamurilor din PVC, din lemn,din aluminiu;

* instalarea sticlei;

* controlul calității produselor finale;

* ambalarea produselor și pregătirea lor pentru încărcare;

* întreținerea mașinilor de producere și a locului de muncă.

Cerințe :

* experiența va constitui un avantaj;

* vârsta 20-50 ani;

* dorință de a munci, seriozitate și angajament.

Beneficii :

* salariu avantajos;

* contract legal de muncă;

* asigurare medicală și socială;

* cazare și transport de la locul cazării spre locul de muncă asigurat.

Pentru Detalii :

067-17-91-03

Vă rugăm să ne lăsați un mesaj în formularul de mai jos și vom reveni cu un apel în cel mai apropiat timp! https://forms.gle/3MC5TYXPyJbJeear5

Despre companie

Oferimservicii de plasare în cîmpul muncii peste hotare, recrutăm și selectăm candidații,garantînd siguranța și calitatea serviciilor ...

Domeniu

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

SMADIC AND CO SRL
  • Full Time
  • 15.03.2019
  • Full Time
  • 07.02.2020

Imprumut md
  • Full Time
  • 03.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat