Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Producerea semifabricatelor in Europa.

JOB UE

287 vizualizări
Data publicării: 16.04.2021

Angajator din Polonia este în căutare de muncitori în cadrul fabricii de producere și ambalare a semifabricatelor alimentare ca: pizza, colțunași, copturi.

Atribuții de serviciu:

Producerea și ambalarea produselor alimentare;
Verificarea greutății produsului final;
Etichetarea și pregătirea pentru expedieri;
Curățarea mașinelor de producție și a echipamentelor.

Beneficii:

Angajare oficială cu contract de muncă;
Salariu stabil plus bonusuri lunare;
Cazare asigurată.

Află mai multe detalii la numărul de contact: 0(22) 85 22 22.

Vă rugăm să ne lăsați un mesaj în formularul de mai jos și vom reveni cu un apel în cel mai apropiat timp!

# Carne, peste, fara experienta, constructie, haine, depozite, colete, sortare, sudor, curatenie, transport gratis, cazare gratuita, hrana, alimentatie, lucru peste hotare, cresterea florilor, cresterea legumelor, premii, polonia, germania, europa, servitoare, agricultura, sudori, electrician, biometric, roman, sofer, legal, depozite, salariu, mester, fabrici, uzine, constructie, piese auto, televizoare, producere, bonusuri, alimentatie, tehnica, imbracaminte, incaltaminte, menaj, industrie, sere, agentie, experienta, semifabricate, marfuri.

Locație job

Polonia

Domeniu

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 09.02.2021
  • Full Time
  • 03.12.2020
  • Full Time
  • 25.02.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat