Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Продавец комбикорма

Marculesti Combi SA

459 vizualizări
Data publicării: 14.06.2019

Vînzător nutrețuri combinate

Condiții de muncă:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- program de lucru full time (8.00-16.00, luni – liber);
- pachet social integral;
- salariu fix + % din vînzări.

Vînzările se vor realiza în piețele agricole.

Responsabilități:
- recepționarea și vînzarea nutrețurilor combinate;
- oferirea de consultații clienților.

Cerințe față de candidați:
- experiența în vînzări este binevenită;
- fluență în limbile rusă și română;
- abilități de gestionare a banilor și de utilizare a aparatului de casă.

Expediați CV-ul cu specificarea salariului dorit la adresa electronică: hr@mcombi.md
Telefon: 079708078, 078811400.

Despre companie

Наша компания «MARCULESTI COMBI» SA была основана в 1994 году и является одним из ведущих производителей на рынке Молдовы! Основной деятельностью компании «MARCULESTI COMBI» SA производство комбикормов, изготавливаемого как по собственным рецептам, так и по рецептам заказчика, мукомольное производство, а ...

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 4000 - 7000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

HR Consulting
  • Full Time
  • 07.02.2019
  • Full Time
  • 03.06.2019
  • Full Time
  • 23.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat