Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Operetori call centru Chisinau!!!

Wartung Special Chemicals SRL

207 vizualizări

SC WARTUNG TRATAMENTE SPECIALE SRL ANGAJEAZA:

15 OPERATORI CALL CENTER CHISINAU!!

Detalii job:
Studii: medii sau superioare;
Experienta: Cu experienta sau fara
Salariu: 6000 - 10000 lei

Sarcini si responsabilitati

  • Contacteaza clientii (actuali si potentiali) in vederea vanzarii produselor si serviciilor conform campaniilor planificate;
  • Ofera informatii de specialitate in ceea ce priveste portofoliul nostru de produse
  • Ofera asistenta clientilor in alegerea pachetului de produse

Cerinte fata de candidati:

  • Cunoasterea limbilor romana si rusa
  • Competente de comunicare

Compania ofera:
- mediu de lucru placut, in centrul orasului
- program LUNI – VINERI, 8:30 - 15:30
- posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala in domeniu
Salariu fix atractiv + bonusuri in functie de performanta;

Experienta nu este necesara iar cei care doresc sa ni se alature vor beneficia de un training specializat!

Contactele Angajatorului:
Persoana de contact: Radu
Mob. 076070352
Tel fix: 022896300

Trimite CV pe mail: wartung.ue@gmail.com

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 6000 - 10000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 05.06.2019

SMADIC AND CO SRL
  • Full Time
  • 17.12.2019
  • Full Time
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat