Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Operator pupitru de pază

JUSTAR SRL

1579 vizualizări
Data publicării: 04.06.2019

Compania ”Justar” anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Responsabilități principale:
- recepționarea și procesarea informațiilor parvenite;
- procesarea cererilor clienților.

Cerințe față de candidați:
- cunoștințe de operare PC;
- disponibilitate pentru lucru în ture (de zi și de noapte);
- conștiinciozitate, atenție și punctualitate.

Condiții:
Pachet social complet. Lucru în ture într-un colectiv unit.

Compania garantează salariul achitat la timp și instruire profesională.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-urile la adresa electronică: hr@justar.md cu specificarea postului pentru care aplică.

Tel. 079403308, 022-880-636

JUSTAR SRL

Despre companie

Compania „JUSTAR” activează pe piaţa Republicii Moldova din luna noiembrie a. 1992 şi este un lider în toate domeniile de activitate. Peste 3.000 de clienți se bazează pe profesionalismul nostru. Noi privim gama serviciilor de securitate prestate ca pe o concepţie ...

  • Studii: Liceu
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: În schimburi

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • În schimburi
  • 26.07.2021
  • 04.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat