Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Operator Sectia imbuteliere

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

3109 vizualizări

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Responsabilităţi:

  • Operarea proceselor de îmbuteliere;
  • Realizarea planului de producție stabilit pe secție prin contribuția personală.
  • Asigurarea bunei funcționări a echipamentului tehnologic;

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii tehnice: (maşini şi aparate în industria alimentară, utilaj tehnologic de ambalare a produselor, energetică, electrică, automatică etc.);
  • Experienţă de lucru s-au cunoașterea principiului de funcționare a mașinilor;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Dorința de a învăța lucruri noi;
  • Responsabilitate, cumsecadenie.

Oferim:

  • Salariu decent, competitiv pe piața locală;
  • Locul de muncă perfect pentru dezvoltarea carierei intr-o echipă de profesioniști;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei;
  • Asigurare medicală facultativă;
  • Prînz gratuit din contul companiei;
  • Bonusuri lunare / anuale;
  • Pachet social deplin, etc.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022 885 219
Mob: 068499864

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Despre companie

Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova. Berea "Chisinau" este prima marcă naţională siare o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 13.04.2019

Benado Prim SRL
  • Full Time
  • 20.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat