Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

OPERATOR GHIȘEU

BC Eximbank SA

304 vizualizări

Responsabilități:

- gestionarea conturilor bancare;
- efectuarea încasărilor şi plăţilor în numerar;
- efectuarea operaţiunilor de schimb valutar;
- efectuarea transferurilor băneşti international;
- deservirea conturilor de deposit;
- verificarea rapoartelor privind tranzacţiile zilnice efectuate.

Cerințe față de candidat:

- studii superioare în domeniul economic;
- cunoaşterea avansată a limbii române şi ruse, medie a limbii engleze sau italiană;
- experienţa în relaţia cu clienţii sau într-o funcţie analogică va constitui un avantaj;
- cunoştinţe de utilizator în aplicaţiile MS Office, Excel;
- abilităţi de comunicare, orientare spre client şi rezultat;
- atenţie la detalii;
- asumarea responsabilităţilor;
- echilibru emoţional şi rezistenţă la sarcini repetitive.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul, însoțit de o scrisoare de intenție, cu indicarea postului la e-mail: recrutare@eximbank.com

Despre companie

Fondata in anul 1994 Banca Comerciala “EXIMBANK” S.A., reprezinta o banca comerciala universala, oferind servicii de calitate atat pentru segmentul corporativ, care activeaza in toate ramurile economiei nationale pe intreg teritoriul tarii, cat si pentru segmentul ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 16.11.2018

OCN Easy Credit SRL
  • Full Time
  • 24.09.2019
  • Full Time
  • 09.07.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat