Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Operator call centru sectia vinzari electrocasnice

Bigshop

3576 vizualizări
Data publicării: 08.07.2020

Operator call centru

Magazinul online Bigshop.md angajeaza operator call centru.

Simplu in 3 pasi:

1. Preluarea comenzelor telefonice

2. Inregistrarea in baza de date a comenzelor

3. La sfirsit de luna ridicarea salariului

Trebuie doar sa fii responsabil in rest de invatam noi.

Persoanele interesate sunt invitate sa-si expedieze CV-ul (cu foto) pe e-mail: bigshop.md@gmail.com

Cerințe:
- să aibă studii superioare;
- să cunoască limba română și rusă bine;
- să ii placă să comunice cu oamenii;
- experienţa în vânzări - constituie un avantaj.

Responsabilitati:
- preluarea apelurilor telefonice;
- deservirea clienților și acordarea ajutorului la alegerea produsului solicitat.

Oferim:
- training pentru început;
- salariu decent;
- posibilitatea de a câștiga bonusuri suplimentare;
- angajare oficială;

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 5000 - 10000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

NANU
  • Full Time
  • 15.05.2019

Canadian Moving Company
  • Full Time
  • 19.03.2018
  • Full Time
  • 04.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat