Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Оператор Call-центра

Nova Poshta

128 vizualizări

В обязанности которого входит:

  •  приём входящих звонков (не "холодные" звонки)
  •  оформление заявок
  •  консультирование клиентов
  •  заполнение и ведение базы данных

Мы предлагаем:

  •  заработную плату 6000 леев
  •  работу в динамично развивающейся компании
  •  комфортные условия работы и дружный коллектив
  •  полный социальный пакет
  •  возможность карьерного и профессионального роста

Вы нам походите, если вы:

  •  обладаете навыком ведения грамотной коммуникации
  •  уверенный пользователь ПК
  •  умеете быстро печатать
  •  владеете русским и румынским языками
  •  открыты, легко обучаетесь, исполнительны, ответсвтвенны
  •  стрессоустойчивы и умеете быстро находить выход из любой ситуации

CV на адресelena.cirlan@np-int.com

Domeniu

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 6000 - 7000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 08.08.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat