Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Оператор булочной линии

MEAT HOUSE

133 vizualizări
Data publicării: 16.04.2019

Молодая развивающая компания набирает сотрудников на производство хлебобулочных изделий:

Обязанности:

  • Работа на линии по производству слоеных изделий
  • Контроль и обслуживание линии
  • Контроль качества продукции Контроль соблюдения норм расхода сырья и материалов.

Требования:

  • Опыт работы в аналогичной должности от 6 месяцев
  • Активность, готовность к физическому труду, стрессоустойчивость, ответственность
  • Опыт работы на пищевом производстве будет большим преимуществом.

Отправляйте Ваше резюме по электронному адресу: hr@cardiax.md
Тел. 022 571 - 122, 079788400

В теме письма указывайте должность, на которую претендуете.

MEAT HOUSE

Despre companie

Rețeaua specializată de magazine MEAT HOUSE se dezvoltă activ și cu succes în domeniul produselor din carne și mezeluri din Republica Moldova, lansată pe ideea de a realiza produse de calitate excepțională și tendința spre o deservire impecabilă. Urmînd expresia: ...

  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • 08.05.2019
  • 12.04.2019
  • 13.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat