Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Office manager

Imexagro

1365 vizualizări
Data publicării: 06.06.2019

Compania SRL IMEXAGRO este în căutare de persoane ambițioase pentru ocuparea funcției vacante de:

Responsabilitatile de baza:
- Receptionarea si evidenta apelurilor telefonice, consultarea clientilor, analiza informatiei si redirectionarea apelurilor
- Organizarea achizitiilor de bunuri, lucrari si servicii pentru necesitatile companiei
- Realizarea, monitorizarea si respectarea circuitului informational in companie
- Asistarea în formularea documentației interne, documentare si coordonare interna

Cerinte:
- Studii superioare
- Cunoasterea limbii romane, ruse (avansat) si engleza (avantaj)
- Cunostinte de operare PC
- Cunoasterea aplicatiilor Windows
- Experienta de munca este binevenita
- Spirit de echipa, pozitivism si dinamicitate

Oferim:
- Angajare oficiala in cimpul muncii intr-o companie mare
- Oficiul in centrul Chisinaului
- Program: Luni-Vineri (full-time)
- Salariu motivant

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa imexagro.jurist@gmail.com, indicand in subiectul mesajului denumirea pozitiei, sau sa ne contacteze la acest nr. de telefon: +(373) 60 200 564

Imexagro

Despre companie

IMEXAGRO este o companie de Comerț cu produse agricoledistribuitorul oficial și exclusiv al brandului ZemlyakoFF Crop ...

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Realist
  • Full Time
  • 12.07.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat