Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Muncitor in productie

Vion Food Group

502 vizualizări
Data publicării: 23.12.2021

Avem nevoie de colegi care să ne ajute cu procesarea cărnii de vită în abatorul nostru din Bad Bramstedt (Vion Bad Bramstedt GmbH, Tegelbarg 19-21, 24576 Bad Bramstedt, Germania).
Cerințe:
- Experiența nu este necesară, dar constituie un avantaj;
- Responsabilitate, seriozitate, implicare;
Condiții:
- Program de lucru full-time;
- Se lucrează în 2 schimburi/ (luni-vineri);
- Contract de muncă, card de sănătate, se îndeplinesc toate formele legale de angajare;
- Echipament de protecție gratuit;
- Cazare asigurată contra cost: 205 Euro;
- Transport de la cazare la punctul de lucru: 66.05 Euro;
- Salariu 1906 euro brut/luna (după 4 - 8 săptămâni, pozițiile și abilitățile sunt reevaluate; oricine are deja experiență poate intra rapid într-un grup tarifar mai mare).
Nu se oferă transport Moldova-Germania, fiecare persoana trebuie să își achite în mod individual transportul.
Responsabilități:
Prelucrare /tranșare/ dezosare /împachetare etc. într-un mediu industrial.
Ofertă valabilă doar pentru cetățenii Uniunii Europene.
Așteptăm cu entuziasm să te cunoaștem și îți stăm la dispoziție pentru orice întrebare la numărul +40 (0) 754 012 994 (Maria Moțoi).

Locație job

Germania
  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 19000 - lei
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

INVICTUS FORCE SAFE S A
  • Full Time
  • 01.12.2021
  • Full Time
  • 21.04.2022
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat