Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Merchandiser

HR Consulting

282 vizualizări
Data publicării: 25.02.2020

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania:
Companie de distribuție în domeniul IT și Gaming Accessories, cu o experiență de peste 10 ani pe piața Moldovei. Distribuitorii oficiali pentru Orange și Moldcell.

Cerințe:
• Persoană activă, cu inițiativă și dornică să atingă noi performanțe personale;
• Ambițios, responsabil, punctual, fire dinamică și pozitivă;
• Cunoașterea domeniului sau experienţă anterioară pe un post similar nu este obligatorie dar poate reprezenta un avantaj;
• Bune abilităţi de organizare a muncii;
• Sociabilitate, spirit de echipă;
• Competențe de comunicare;
• Cunoaşterea limbilor romană şi rusă.

Responsabilităţi de bază:
• Aranjarea inițială a mărfii conform planogramei;
• Controlul stocului de produse în magazine;
• Controlul asupra respectării conceptului de aranjare a mărfurilor;
• Asigurarea și aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei;
• Analiza pieței și identificarea unor noi concepte de aranjare a mărfurilor pentru a stimula vânzările;
• Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor de durată cu managerii de magazine și ceilalți reprezentanți;
• Colectarea continuă a feedback-urilor de la parteneri;
• Prezentarea rapoartelor săptămânale de activitate după vizitele realizate în teren;
• Promovarea produselor și imaginii companiei la nivel înalt;
• Analiza cererii consumatorilor prin prisma asortimentului și caracteristicile produselor;
• Gestionarea tuturor materialelor promoționale;
• Organizarea training-urilor pentru consultați/vânzători cu privire la caracteristicile noilor produse.

Oferim:
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără, creativă și ambițioasă;
• Instruire și oportunități nelimitate de dezvoltare;
• Pachet social integral și un sistem de salarizare super motivant ;
• Reducere de angajat la toată gama de produse.

Grafic:
Luni- Vineri  9:00 – 18:00

Mun. Chișinău
Oficiul se află în Centru.

Cei interesați sunt rugați să aplice CV-ul la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;

Detalii la nr. de telefon: 069638007

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 25.01.2019

SMADIC AND CO SRL
  • Full Time
  • 15.03.2019
  • Full Time
  • 24.02.2020
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat