Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Merceolog / Merchendiser

VOLTA SRL

1067 vizualizări
Data publicării: 20.05.2019

"VOLTA" S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

Cerințe:

  • Persoană activă, cu inițiativă;
  • Cunoașterea domeniului electric (va constitui un avantaj);
  • Competențe de comunicare și negociere;
  • Ambițios, responsabil, punctual, inițiativă, fire dinamică și pozitivă;
  • Cunoşterea limbilor româna şi rusă.

Responsabilităţi de bază:

  •  Aranjarea mărfii pe rafturi;
  •  Sticherarea mărfii;
  •  Consultarea clientilor  privind asortimentul, proprietăţile si caracteristicile produselor;

Oferim:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tînără și creativă;
  • Instruire și oportunități de dezvoltare;
  • Pachet social și un sistem de salarizare motivant;
  • Bon de masă;

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la e-mail: hr@volta.md
Tel / fax: 022-26-77-56; 079996399
Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.
Vă dorim o carieră de Succes!

VOLTA SRL

Despre companie

"VOLTA" S.R.L. este unul dintre principalii furnizori de produse electrotehnice pe piaţa Republicii Moldova, fiind un partener de încredere pentru multe companii autohtone şi de peste hotare. Nomenculatorul nostru cuprinde peste cincisprezece mii de ...

Domeniu

  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru:

Contactele Аngajatorului

  • Mob.: 079996399
  • Tel.: fax: 022-26-77-56

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • 19.04.2019
  • 10.05.2019
  • 20.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat